Wrócić na zwycięską ścieżkę

01 czerwca 2024, 17:10  

A A A

Zaczynamy piłkarski czerwiec. Jutro zagramy u siebie z Ogniwem Wierzbica. 

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał 0:1 z KS Cisowianką Drzewce. Nasz zespół zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli z dorobkiem 48 punktów. Do tej pory wygraliśmy czternaście spotkań, sześć zremisowaliśmy i w dziesięciu ponieśliśmy porażkę. 

Ogniwo Wierzbica w poprzedniej kolejce przegrało 0:2 z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Po 30. kolejkach zespół z Wierzbicy zajmuje 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Do tej pory Ogniwo wygrało pięć spotkań, cztery zremisowało i dwadzieścia jeden przegrało. 

Można powiedzieć, że to jeden z meczów o nic. W końcu Opolanin już się utrzymał, a Ogniwo już spadło. Nic bardziej mylnego. Nasz zespół nadal jest w grze o 6. miejsce na koniec sezonu. Poza tym Opolanin będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę po dość niespodziewanej porażce z Cisowianką. Ogniwo za to z pewnością w ostatnich meczach sezonu będzie chciało godnie pożegnać się z IV ligą. Chociaż oczywiste jest, że to my jesteśmy zdecydowanym faworytem tego meczu. Dość powiedzieć, że Ogniwo w tym roku wygrało tylko jedno spotkanie. 

Mecz odbędzie się 2 czerwca na stadionie im. Mariana Drańskiego w Opolu Lubelskim. Początek spotkania o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion! 

 

 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych