Wyjazd do lidera

01 października 2021, godz. 13:18, 200 wyświetleń  

A A A

Drugi mecz w tym tygodniu, drugi wyjazd z rzędu, a do tego mecz z liderem. W sobotę Opolanin zmierzy się z KS Lublinianką.

Opolanin w środę przegrał z POM-em Iskrą Piotrowice 1:2 w zaległym meczu 8. kolejki. Po dziewięciu kolejkach nasza drużyna zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory wygraliśmy 3 spotkania, trzy zremisowaliśmy i w trzech ponieśliśmy porażkę.

Lublinianka w poprzedniej kolejce wygrała 2:0 ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Zespół z Lublina jest liderem, do tej pory zgromadził 22 punkty. Bilans naszych najbliższych rywali to siedem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka.

Mecz Lublinianką będzie sentymentalnym powrotem na stadion na Wieniawie dla trenera Dariusza Bodaka. Nasz trener przed objęciem zespołu z Opola Lubelskiego, przez kilka lat pracował w Lubliniance. Najpierw z zespołami juniorów, a następnie z zespołem seniorów. W Opolaninie występuje też kilku byłych zawodników Lublinianki (A. Rejmak, S. Rejmak, Wszołek, Giza, Grzelak), a Krzysztof Rybak jest z Lublinianki wypożyczony.

Choć na pewno nie jesteśmy faworytami tego meczu, to podopieczni Dariusza Bodaka nie poddadzą się i spróbują powalczyć o pozytywny wynik.

Wynik meczu z Lublinianką podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji
25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo

Zobacz wszystkie...