Wyjazd do lidera

01 października 2021, 13:18  

A A A

Drugi mecz w tym tygodniu, drugi wyjazd z rzędu, a do tego mecz z liderem. W sobotę Opolanin zmierzy się z KS Lublinianką.

Opolanin w środę przegrał z POM-em Iskrą Piotrowice 1:2 w zaległym meczu 8. kolejki. Po dziewięciu kolejkach nasza drużyna zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Do tej pory wygraliśmy 3 spotkania, trzy zremisowaliśmy i w trzech ponieśliśmy porażkę.

Lublinianka w poprzedniej kolejce wygrała 2:0 ze Spartą Rejowiec Fabryczny. Zespół z Lublina jest liderem, do tej pory zgromadził 22 punkty. Bilans naszych najbliższych rywali to siedem zwycięstw, jeden remis i jedna porażka.

Mecz Lublinianką będzie sentymentalnym powrotem na stadion na Wieniawie dla trenera Dariusza Bodaka. Nasz trener przed objęciem zespołu z Opola Lubelskiego, przez kilka lat pracował w Lubliniance. Najpierw z zespołami juniorów, a następnie z zespołem seniorów. W Opolaninie występuje też kilku byłych zawodników Lublinianki (A. Rejmak, S. Rejmak, Wszołek, Giza, Grzelak), a Krzysztof Rybak jest z Lublinianki wypożyczony.

Choć na pewno nie jesteśmy faworytami tego meczu, to podopieczni Dariusza Bodaka nie poddadzą się i spróbują powalczyć o pozytywny wynik.

Wynik meczu z Lublinianką podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych