ZAMKNIJ

Wyniki naszych drużyn młodzieżowych ! 14/15 września 2019 rok

21 września 2019, godz. 13:15, 244 wyświetleń  

A A A

Co prawda rozgrywana jest już kolejna kolejka, a poniższe wyniki podawane są z tygodniowym opóźnieniem, za co serdecznie przepraszamy, ale już naprawiamy nasz błąd.



D2 Młodzik Grupa 4

Powiślak Końskowola - Stal Poniatowa 3 : 3
Wilki Wilków - Serokomla Janowiec 8 : 1
Opolanin Opole Lubelskie - Wisła Puławy 1 : 1
Wisła Józefów - Tęcza Bełżyce 7 : 2
Hetman Gołąb - Amator Leopoldów-Rososz 7 : 1

Bramka: Daniel Zawół
Skład: Miłosz Dobrowolski, Szymon Połeć, Błażej Sagan, Adrian Kosik, Bartłomiej Piotrowski, Gabriel Bakalarz, Mikołaj Markowski, Bartosz Stankiewicz, Daniel Zawół, Patryk Kuś, Antoni Szczucki, Aleksander Sawka, Wiktor Gałuszewski, Przemysław Antończyk.

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Powiślak Końskowola 4 10 3 1 0 20:5
2 Wisła Józefów 3 9 3 0 0 15:4
3 Wilki Wilków 4 6 2 0 2 14:14
4 Opolanin Opole Lubelskie 3 5 1 2 0 11:3
5 Stal Poniatowa 3 5 1 2 0 15:8
6 Wisła Puławy 3 4 1 1 1 9:5
7 Hetman Gołąb 3 4 1 1 1 11:8
8 Tęcza Bełżyce 3 1 0 1 2 5:13
9 Amator Leopoldów-Rososz 3 0 0 0 3 3:20
10 Serokomla Janowiec 3 0 0 0 3 4:27

 

 

 

D1 Młodzik Grupa 1

MUKS Kraśnik - Stal Poniatowa 2 : 3
Krężnica Jara - LKS Stróża 13 : 1
Perła Rudnik - Tęcza Kraśnik 0 : 10
Opolanin Opole Lubelskie - GLKS Polichna 1 : 1
Ruch Popkowice-Zadworze - Unia Wilkołaz 0 : 6

Bramka: Piotr Strawa 
Skład: Kosmowski, Skowroński, Gołofit, Szafran, Dobrowolski, Piotrowski, Jurak, Sałasinski, Strawa, Jurak Kacper, Jurak Szymon, Branicki, Toczek, Puzon, Janoszczyk, Branicki

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Opolanin Opole Lubelskie 4 10 3 1 0 24:3
2 Stal Poniatowa 4 9 3 0 1 35:4
3 Unia Wilkołaz 4 7 2 1 1 11:5
4 Perła Rudnik 4 7 2 1 1 9:16
5 MUKS Kraśnik 3 6 2 0 1 25:3
6 Tęcza Kraśnik 4 6 2 0 2 26:6
7 GLKS Polichna 3 4 1 1 1 17:4
8 Krężnica Jara 3 3 1 0 2 13:31
9 Ruch Popkowice-Zadworze 3 0 0 0 3 0:31
10 LKS Stróża 4 0 0 0 4 4:61

 

 

 

C1 Trampkarz grupa 1 

MUKS Kraśnik - HEKSA NIEDRZWICA DUŻA 13 : 0
Opolanin Opole Lubelskie - Stok Zakrzówek 8 : 3
Tęcza Bełżyce - Tęcza Kraśnik 0 : 3
Wierzchowiska - UKS PN UNII WILKOŁAZ 2 : 11
GLKS Polichna - Perła Mełgiew 1 : 4

Strzelcy oraz skład wkrótce !

 

Lp Drużyna Mecze Punkty Zw Rm Po Bramki
1 Tęcza Kraśnik 4 12 4 0 0 13:3
2 UKS PN UNII WILKOŁAZ 3 9 3 0 0 23:5
3 Perła Mełgiew 3 9 3 0 0 14:6
4 Opolanin Opole Lubelskie 4 6 2 0 2 19:14
5 Stok Zakrzówek 3 6 2 0 1 15:9
6 Wierzchowiska 4 3 1 0 3 8:19
7 MUKS Kraśnik 4 3 1 0 3 18:13
8 GLKS Polichna 3 3 1 0 2 4:8
9 Tęcza Bełżyce 3 0 0 0 3 4:17
10 HEKSA NIEDRZWICA DUŻA 3 0 0 0 3 2:26

 

Tabele oraz terminarz juniorów młodszych można zobaczyć w zkładce młodzież !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

13 listopada 2019, godz. 13:19
Strzelanina w Stężycy!
08 października 2019, godz. 17:07
Hokejowy wynik z Sokołem. Dopisujemy ważne 3 punkty !
05 października 2019, godz. 19:43
Czas na Sokół Konopnica !
24 września 2019, godz. 22:08
Porażka w derbach. Mini zapowiedź meczu z Orionem !

Zobacz wszystkie...