Z Włodawianką jednak u siebie

04 września 2021, 15:49  

A A A

Choć z Włodawianką mieliśmy zagrać na wyjeździe, to z powodu wprowadzeniu stanu wyjątkowego przy granicy z Białorusią, który obejmuje również Włodawę, mecz odbędzie się w Opolu Lubelskim.

Opolanin w środę przegrał 0:2 w III rundzie Pucharu Polski LZPN ze Stalą Poniatowa. Nasi zawodnicy na pewno w niedzielę chcą wreszcie powrócić na zwycięską ścieżkę. Licząc mecz ze Stalą, Opolanin czeka na zwycięstwo od czterech spotkań. Opolanin w poprzedniej kolejce hummel IV ligi lubelskiej zremisował 0:0 z Górnikiem II Łęczna. Nasza drużyna po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. Do tej pory wygraliśmy dwa spotkania, dwa zremisowaliśmy i w jednym ponieśliśmy porażkę.

Nasi najbliżsi rywale w poprzedniej kolejce przegrali 0:4 z KS Lublinianką. Włodawianka jest 11 w tabeli, do tej pory zawodnicy z Włodawy zgromadzili trzy punkty. Bilans zespołu z Włodawy, to jedno zwycięstwo i cztery porażki.

Ostatni raz z Włodawianką mierzyliśmy się w kwietniu tego roku. Wtedy przegraliśmy 1:4. Jutro faworytem na pewno będzie Opolanin. Nie tylko dlatego, że gramy dobrze u siebie, ale również dlatego, że Włodawianka od czterech meczów nie wygrała, mało tego w tych meczach nie zdobyła nawet ani jednej bramki.

Wejście na mecz będzie możliwe po zakupie biletu w kasie przed stadionem. Wynik będziemy podawać na naszych Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych