Zatrzymać Huragan

29 października 2021, godz. 20:54, 185 wyświetleń

Po domowym zwycięstwie z Lutnią pora na dwa mecze z drużynami z czołówki tabeli. W sobotę na wyjeździe zagramy z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Na początek chciałbym wyjaśnić dlaczego przez ponad dwa tygodnie na stronie nie pojawił się żaden wpis, choć Opolanin rozgrał w tym czasie kilka spotkań. Brak wpisów był spowodowany problemami technicznymi. Zapewniam, że problem został już rozwiązany i od teraz artykuły będą już regularnie dodawane na stronę.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 2:0 z Lutnią Piszczac. Po trzynastu kolejkach nasz zespół zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 19. punktów. Do tej pory wygraliśmy 5 spotkań, cztery zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Huragan Międzyrzec Podlaski w poprzedniej kolejce wygrał 3:1 z Lublinianką. Huragan zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory 29 punktów, na co złożyło się 9 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.

Choć Huragan jest wiceliderem i u siebie w tym sezonie przegrał tylko raz, zawodnicy Opolanina na pewno zostawią serce na boisku i powalczą o pozytywny wynik. Warto wspomnieć, ze w poprzednim sezonie w Międzyrzecu Podlaskim bezbramkowo zremisowaliśmy, a w tym sezonie u siebie zremisowaliśmy z Huraganem 2:2. Miejmy nadzieję, że jutro również wrócimy z Międzyrzeca w dobrych humorach i powiększymy swój dorobek punktowy.

Wynik sobotniego meczu z Huraganem podamy na naszym Facebooku.