Zatrzymać Huragan

29 października 2021, godz. 20:54, 185 wyświetleń  

A A A

Po domowym zwycięstwie z Lutnią pora na dwa mecze z drużynami z czołówki tabeli. W sobotę na wyjeździe zagramy z Huraganem Międzyrzec Podlaski.

Na początek chciałbym wyjaśnić dlaczego przez ponad dwa tygodnie na stronie nie pojawił się żaden wpis, choć Opolanin rozgrał w tym czasie kilka spotkań. Brak wpisów był spowodowany problemami technicznymi. Zapewniam, że problem został już rozwiązany i od teraz artykuły będą już regularnie dodawane na stronę.

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 2:0 z Lutnią Piszczac. Po trzynastu kolejkach nasz zespół zajmuje 5. miejsce z dorobkiem 19. punktów. Do tej pory wygraliśmy 5 spotkań, cztery zremisowaliśmy i w czterech ponieśliśmy porażkę.

Huragan Międzyrzec Podlaski w poprzedniej kolejce wygrał 3:1 z Lublinianką. Huragan zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli. Nasi najbliżsi rywale zgromadzili do tej pory 29 punktów, na co złożyło się 9 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki.

Choć Huragan jest wiceliderem i u siebie w tym sezonie przegrał tylko raz, zawodnicy Opolanina na pewno zostawią serce na boisku i powalczą o pozytywny wynik. Warto wspomnieć, ze w poprzednim sezonie w Międzyrzecu Podlaskim bezbramkowo zremisowaliśmy, a w tym sezonie u siebie zremisowaliśmy z Huraganem 2:2. Miejmy nadzieję, że jutro również wrócimy z Międzyrzeca w dobrych humorach i powiększymy swój dorobek punktowy.

Wynik sobotniego meczu z Huraganem podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 listopada 2021, godz. 21:06
Walne zebranie zarządu
19 listopada 2021, godz. 11:57
Ostatni mecz w tym roku
13 listopada 2021, godz. 20:26
Drugi wyjazd z rzędu
10 listopada 2021, godz. 19:18
Wyjazdowy maraton czas zacząć

Zobacz wszystkie...