Ostatni akt

19 czerwca 2021, godz. 09:12, 329 wyświetleń  

A A A

Ostatni akt sztuki pod tytułem IV liga lubelska sezon 2020/21 lub, inaczej mówiąc, ostatni mecze sezonu. W sobotę Opolanin jedzie do Zawady na mecz z grającym tam Gryfem Gminą Zamość.

Nasi sobotni rywale zajmują obecnie 5. pozycję w grupie spadkowej. Gryf do tej pory zgromadził 45 punktów. W poprzedniej kolejce drużyna z Zamościa zremisowała 0:0 z Orlętami Łuków.

Opolanin po 11 kolejkach rundy finałowej zajmuje pierwsze miejsce. Na swoim koncie mamy 54 punkty i zaledwie jedną porażkę. Nasza drużyna w ostatniej kolejce wygrała 8:3 z Gromem Różaniec. Utrzymanie mamy zapewnione już od kilku kolejek, jednak walka o pierwsze miejsce w grupie spadkowej na koniec sezonu nadal trwa. Jeżeli zakończyć sezon na pierwszej pozycji, to musimy wygrać z Gryfem.

Choć to ostatni mecz sezonu, nasi zawodnicy na pewno zagrają na swoim optymalnym poziomie i będą chcieli wrócić do Opola Lubelskiego z trzema punktami. Sobotni mecz będzie ostatnim w którym drużynę Opolanina poprowadzi Daniel Szewc.

Z meczu nie będzie przeprowadzona transmisja. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy na Facebooku.

Z meczu Opolanina nie będzie transmisji, ale to nie oznacza, że opolscy kibice nie będą mogli pooglądać piłkarskiego widowiska. Nie na żywo, ale na wielkim ekranie. W sobotę na stadionie Opolanina przed i podczas meczu Polska – Hiszpania zorganizowana zostanie strefa kibica. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji. Więcej informacji na temat strefy kibica można znaleźć na naszym Facebooku.    

Tekst: Mateusz Bartoszek 


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

25 września 2021, godz. 11:50
W niedzielę o zwycięstwo
18 września 2021, godz. 06:42
Do Piotrowic po zwycięstwo
14 września 2021, godz. 12:07
Przełamanie z Orlętami
10 września 2021, godz. 12:01
Weekend z wieloma wydarzeniami

Zobacz wszystkie...