Ostatni akt

19 czerwca 2021, godz. 09:12, 329 wyświetleń

Ostatni akt sztuki pod tytułem IV liga lubelska sezon 2020/21 lub, inaczej mówiąc, ostatni mecze sezonu. W sobotę Opolanin jedzie do Zawady na mecz z grającym tam Gryfem Gminą Zamość.

Nasi sobotni rywale zajmują obecnie 5. pozycję w grupie spadkowej. Gryf do tej pory zgromadził 45 punktów. W poprzedniej kolejce drużyna z Zamościa zremisowała 0:0 z Orlętami Łuków.

Opolanin po 11 kolejkach rundy finałowej zajmuje pierwsze miejsce. Na swoim koncie mamy 54 punkty i zaledwie jedną porażkę. Nasza drużyna w ostatniej kolejce wygrała 8:3 z Gromem Różaniec. Utrzymanie mamy zapewnione już od kilku kolejek, jednak walka o pierwsze miejsce w grupie spadkowej na koniec sezonu nadal trwa. Jeżeli zakończyć sezon na pierwszej pozycji, to musimy wygrać z Gryfem.

Choć to ostatni mecz sezonu, nasi zawodnicy na pewno zagrają na swoim optymalnym poziomie i będą chcieli wrócić do Opola Lubelskiego z trzema punktami. Sobotni mecz będzie ostatnim w którym drużynę Opolanina poprowadzi Daniel Szewc.

Z meczu nie będzie przeprowadzona transmisja. Mini relację live przeprowadzimy na Instagramie, a wynik podamy na Facebooku.

Z meczu Opolanina nie będzie transmisji, ale to nie oznacza, że opolscy kibice nie będą mogli pooglądać piłkarskiego widowiska. Nie na żywo, ale na wielkim ekranie. W sobotę na stadionie Opolanina przed i podczas meczu Polska – Hiszpania zorganizowana zostanie strefa kibica. Wszystkich kibiców zapraszamy do wspólnego kibicowania naszej reprezentacji. Więcej informacji na temat strefy kibica można znaleźć na naszym Facebooku.

Tekst: Mateusz Bartoszek