Ostatni mecz w tym roku

19 listopada 2021, 11:57  

A A A

Przed Opolaninem ostatni mecz w tym roku. Mecz bardzo ważny, ponieważ od niego może zależeć czy zimę spędzimy w pierwszej „szóstce”.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 2:3 z Włodawianką Włodawa. Opolanin zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy sześć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w sześciu ponieśliśmy porażkę.

Orlęta w poprzedniej kolejce przegrały 0:3 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli. Drużyna z Łukowa zgromadziła do tej pory 19 punktów, na co złożyło się sześć zwycięstw, jeden remis i dziesięć porażek.

Wygrana w Łukowie pozwoli nam odskoczyć od drużyn które są niżej od nas w tabeli. Ewentualna porażka może oznaczać, że wypadniemy na zimę z pierwszej „szóstki”. Orlęta nadal liczą się w walce o grupę mistrzowską. Jednakże porażka z Opolaninem mocno oddali klub z Łukowa od pierwszej „szóstki”. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Miejmy nadzieję, że Opolanin zakończy ten rok zwycięstwem.

Wynik meczu z Orlętami podamy na naszym Facebooku.

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych