Ostatni mecz w tym roku

19 listopada 2021, godz. 11:57, 154 wyświetleń  

A A A

Przed Opolaninem ostatni mecz w tym roku. Mecz bardzo ważny, ponieważ od niego może zależeć czy zimę spędzimy w pierwszej „szóstce”.

Opolanin w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 2:3 z Włodawianką Włodawa. Opolanin zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Do tej pory wygraliśmy sześć spotkań, pięć zremisowaliśmy i w sześciu ponieśliśmy porażkę.

Orlęta w poprzedniej kolejce przegrały 0:3 z Lublinianką. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli. Drużyna z Łukowa zgromadziła do tej pory 19 punktów, na co złożyło się sześć zwycięstw, jeden remis i dziesięć porażek.

Wygrana w Łukowie pozwoli nam odskoczyć od drużyn które są niżej od nas w tabeli. Ewentualna porażka może oznaczać, że wypadniemy na zimę z pierwszej „szóstki”. Orlęta nadal liczą się w walce o grupę mistrzowską. Jednakże porażka z Opolaninem mocno oddali klub z Łukowa od pierwszej „szóstki”. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Miejmy nadzieję, że Opolanin zakończy ten rok zwycięstwem.

Wynik meczu z Orlętami podamy na naszym Facebooku.


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

24 listopada 2021, godz. 21:06
Walne zebranie zarządu
13 listopada 2021, godz. 20:26
Drugi wyjazd z rzędu
10 listopada 2021, godz. 19:18
Wyjazdowy maraton czas zacząć
08 listopada 2021, godz. 21:34
Lider za mocny

Zobacz wszystkie...