Start OPOLSKIEJ TV !

09 listopada 2018, 13:17  

A A A

Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Pan Paweł Januszek, który już od wielu lat jest związany z wieloma imprezami rozrywkowo-kulturalnymi w naszym regionie. Głównym założeniem i ideą nowo powstałego projektu jest szerszy dostęp do lokalnej społeczności i tworzenie przekazu dotyczącego wielu sfer życia mieszkańców. Jedną z takich sfer dla wielu ludzi z naszego regionu jest także MKS OPOLANIN, dlatego bardzo możliwym jest, że na kanale OPOLSKA TV także kibice naszego klubu znajdą coś dla siebie, a sam klub będzie miał łatwiejsze zadanie w płaszczyźnie komunkiacji ze swoimi kibicami.

Jednak aby projekt mógł w 100% wystartować porzebna jest każda pomoc finansowa, czyli przysłowiowa "zrzutka" do której wszystkich gorąco zachęcamy !

Wszelkie informacji dotyczące nowego projektu OPOLSKA TV znaleźć można pod tym linkiem. Jest to Fan Page stacji, na który serdecznie zapraszamy ! 

YT ! - adres do strony kanału w serwisie YouTube !

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych