Start OPOLSKIEJ TV !

09 listopada 2018, godz. 13:17, 609 wyświetleń  

A A A

Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Pan Paweł Januszek, który już od wielu lat jest związany z wieloma imprezami rozrywkowo-kulturalnymi w naszym regionie. Głównym założeniem i ideą nowo powstałego projektu jest szerszy dostęp do lokalnej społeczności i tworzenie przekazu dotyczącego wielu sfer życia mieszkańców. Jedną z takich sfer dla wielu ludzi z naszego regionu jest także MKS OPOLANIN, dlatego bardzo możliwym jest, że na kanale OPOLSKA TV także kibice naszego klubu znajdą coś dla siebie, a sam klub będzie miał łatwiejsze zadanie w płaszczyźnie komunkiacji ze swoimi kibicami.

Jednak aby projekt mógł w 100% wystartować porzebna jest każda pomoc finansowa, czyli przysłowiowa "zrzutka" do której wszystkich gorąco zachęcamy !

Wszelkie informacji dotyczące nowego projektu OPOLSKA TV znaleźć można pod tym linkiem. Jest to Fan Page stacji, na który serdecznie zapraszamy ! 

YT ! - adres do strony kanału w serwisie YouTube !


Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. MKS Opolanin Opole Lubelskie nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.

Wiadomości

12 października 2021, godz. 10:53
Dublet Rybaka, zła passa przerwana
09 października 2021, godz. 17:18
Przerwać złą passę
01 października 2021, godz. 13:18
Wyjazd do lidera
27 września 2021, godz. 21:22
Remis w ostatniej akcji

Zobacz wszystkie...