Wyjazd do Werbkowic

21 kwietnia 2023, 19:05  

A A A

Czas na pierwszy wyjazd w grupie spadkowej. W sobotę w Werbkowicach podejmiemy tamtejszy Kryształ. 

Opolanin w poprzedniej kolejce wygrał u siebie 1:0 z POM Iskra Piotrowice. Po pierwszej kolejce nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy spadkowej z dorobkiem 18 punktów.  

Kryształ Werbkowice w poprzedniej kolejce przegrał 0:5 z Górnikiem II Łęczna. Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie siódme miejsce w tabeli z 13 punktami na koncie. 

Chociaż może się wydawać, że to my będziemy faworytem tego spotkania, to wcale nie musi tak być. U siebie Kryształ radzi sobie dość nieźle. Na własnym boisku nie przegrał od czterech spotkań. Żeby więc wrócić do Opola Lubelskiego z trzema punktami, będziemy musieli mocno się postarać i zagrać na sto procent. Jednak to nic nowego. Do końca sezonu czekają nas tylko ciężkie spotkania.  

W poprzednim sezonie z Kryształem mierzyliśmy się dwukrotnie i niestety dwa razy przegraliśmy. U siebie 1:3, a na wyjeździe 2:4. Jutro liczymy na pokonanie drużyny z Werbkowic i dopisanie kolejnych trzech punktów do ligowej tabeli. 

Mecz odbędzie się 22 kwietnia na stadionie w Werbkowicach. Początek spotkania o godzinie 16:00. Wynik podamy na naszym Facebooku. 

Mateusz Bartoszek

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych