Zapowiedź VII kolejki

13 września 2018, 12:09  

A A A

Obie drużyny do tego spotkania przystępować będą w podobnych nastrojach. Zarówno Opolanin, jak i Sygnał, w dwóch ostatnich kolejkach musieli uznać wyższość swoich rywali. Nasza drużyna przegrała kolejno z Unią oraz z zespołem Stróży, natomiast Sygnał uległ rezerwom Avii oraz liderowi rozgrywek z Stężycy. W 26. kolejce rozgrywek sezonu 2017/2018 Sygnał udowodnił, że potrafi z nami wygrywać, pokonując w roli gospodarza zespół Opolanina 3 – 2, rehiblitując się tym samym za porażkę z wiosny 4 – 0. Patrząc na ostatnie wyniki drużyn z czuba tabeli dla obu drużyn jest to ostatni dzwonek do tego, aby nie stracić kontaktu z czołówką i zachować szansę na skończenie rundy jesiennej na górze tabeli, co na pewno będzię dobrą pozycją do ataku na wiosnę. Sędzią niedzielnego spotkania będzie Pan Ciupek, a asystować na linach będą mu Panowie Wójcik oraz Brodecki.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Oraz przypominamy o debiucie naszej Relacji Live, którą przeprowadzimy dla Państwa na żywo ze stadionu w Urzędowie. Start relacji o godzinie 16:15.

W niedzilę obserwujcie także nasz FanPage na FB, gdzie pod #MKSSYG będzie można znaleźć najważniejsze informacjie z przebiegu meczu.

Terminarz pozostałych spotkań:

 

 Kolejka 7 - 15-16 września

Mazowsze Stężyca

-

Avia II Świdnik

15 września, 13:00

Opolanin Opole Lubelskie

-

Sygnał Lublin

16 września, 16:30

Granit Bychawa

-

LKS Stróża

16 września, 17:00

Świdniczanka Świdnik Mały

-

Unia Wilkołaz

15 września, 11:00

Piaskovia Piaski

-

Tur Milejów

15 września, 11:00

Sokół Konopnica

-

Stal Poniatowa

15 września, 11:00

Orion Niedrzwica Duża

-

POM Iskra Piotrowice

16 września, 16:00

Wisła II Puławy

-

Janowianka Janów Lubelski

16 września, 11:00

Ciekawie zapowiada się spotkanie w Niedrzwicy, gdzie Orion zmierzy się z POM-em oraz w Bychawie – tam przeciwnikiem miejscowego Granitu będzie beniaminek ze Stróży.

Emil Mazurkiewicz

Komentarze

Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak danych